AndroidGoogleİnternetMobilTeknoloji haberleri

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro için Ocak 2022 güncellemesi!

Mi 10 serisine en son güncelleme olan Ocak güncellemesi geliyor. Değişiklik günlüğü ve indirme linklerini bu haberimizde bulabilirsiniz

Xiaomi, Mi 10T / Mi 10T Pro için Ocak 2022 güvenlik yamasını dağıtılmaya başlandı. Güncelleme şu anda Avrupa ve Endonezya bölgeleri için yayınlanıyor. Önümüzdeki günlerde daha fazla pazar için güncellemenin çıkması bekleniyor.

 

Mi 10T serisi en son güncellemeye kavuşuyor

Değişiklik günlüğüne baktığımızda, sistemin güvenliğini ve kararlılığını artırmanın dışında diğer hiçbir özellikten veya değişiklikten bahsedilmemiş.

Mi 10T / Mi 10T Pro için yazılım güncellemesi, Avrupa’da V12.5.12.0 RJDEUXM yapı numarasıyla tanımlanırken, Endonezya için donanım yazılımı numarası V12.5.4.0 RJDIDXM olarak geliyor. Bu gelen son sürümü yüklemek için kullanıcıların yaklaşık 3,2 GB’lık paketi indirmeleri gerekli.

Eğer Avrupa veya Endonezya ROM’a sahip bir Mi 10T / Mi 10T Pro cihazınız varsa, Ocak 2022 güvenlik düzeltme eki güncellemesiyle ilgili bir bildirim alabilirsiniz. Henüz almadıysanız, Ayarlar>> Yazılım güncellemesine gidip yeni güncellemeyi gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.Ayrıca, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla dosyayı manuel olarak flaş edebilir ve telefonunuza kurabilirsiniz. 

Mi 10T / Mi 10T Pro – Avrupa Kararlı V12.5.12.0 RJDEUXM

Mi 10T / Mi 10T Pro – Endonezya Kararlı V12.5.4.0 RJDIDXM

DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ:

(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Ocak 2022’ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Mi 10T ve Mi 10T Pro cihazlarını kullananlar bu modellerden memnun mu?

admin

Güncel teknolojiyi ve farklı bakış açısıyla sunmaya ziyaretçilerine teknoloji haberlerini sunmayı hedefleyen bilenyazar.net, amacı heryerde olan haber değil farklı haber amacıyla bugüne kadar yayın hayatına devam etti ve ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu