DonanımGuncelİnternetMobilTanitimlar

Nokia’dan yeni kablosuz kulaklık!!!

Nokia yeni kablosuz kulaklığı “Lite“ı duyurdu. Şık görünen kulaklık sunduğu uzun kullanım süresiyle dikkat çekiyor

Bluetooth 5.0 teknolojisiyle gelen Nokia Lite, 20 Hz ila 20 kHz aralığında çalışan 6 mm’lik sürücülere sahip. Yani fiyatına göre iyi sayılabilecek bir ses kalitesine sahip. Kulaklık farklı boyutlardaki 3 farklı silikon uç ile geliyor.

Geçtiğimiz saatlerde yeni akıllı telefonları X10 ve X20’yi duyuran Nokia, şimdi de yeni kablosuz kulaklığı “Lite“ın duyurusunu gerçekleştirdi. Şık denilebilecek bir tasarıma sahip olan kulaklık, sunduğu uzun kullanım süresi ile de dikkat çekecek. Ürünün uygun sayılabilen fiyatı, Nokia Lite’ın alıcı bulacağının bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

Kulaklığın en önemli özelliği ise vadettiği kullanım süresi. Nokia’nın paylaştığı verilere göre 6 saat kesintisiz dinleme imkanımı Nokia Lite ile yaşayabileceğiz. Şarj kutusu ile birlikte ise 36 saate varan bir kullanım süresi sunuyor. Model USB Type-C ile şarj ediliyor.

Mavi ve siyah olmak üzere iki renk seçeneğiyle çıkacak olan telefon 75 euro fiyat etiketiyle Nisan ayında Avrupa’da satışa çıkacak. Nokia Lite’ın Türkiye’ye gelip gelmeyeceği henüz belli değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu